Çadır Hakkında

LEZZET DURAĞINIZ

Otantik ortamda eşsiz lezzetler

22 Şubat 2016 tarihinde müşterilerine hizmet vermeye başlayan ÇADIR KANDIRA SOFRASI, kısa zamanda bölge halkı ve şehir dışından gelen misafirlerinin uğrak mekanlarından biri haline geldi.

Kandıra Yolu 3. Km’sinde faaliyet gösteren ÇADIR KANDIRA SOFRASI, Kandıra yöresine özgü kahvaltısı, ızgara ve pide çeşitleri ile müşterilerine hizmet vermektedir. Kapalı alanda aynı anda 250 kişiye hizmet verebilen ÇADIR KANDIRA SOFRASI, açık alanı ve geniş otoparkı ile hem Kocaelililerin, hem şehir dışından gelen misafirlerinin, hem de Kandıra’ya seyahat edenlerin uğrak mekanlarından biri.

Kandıra’ya özgü Kandıra Dartısı ve mancarlı pide ile misafirlerini sabah kahvaltısında ağırlayan ÇADIR KANDIRA SOFRASI’nın öğlen ve akşam müdavimleri ise yöresel eşsiz lezzetteki pideler ve ızgaraların  tadına bakma imkanı buluyor. Yemeğe gelenlerin çocuklarının da düşünüldüğü mekanda çocukların yemeklerini yedikten sonra güvenle vakit geçirebilecekleri bir oyun parkı da bulunuyor.

 

08.00-23.00 saatleri arasında hizmet veren ÇADIR KANDIRA SOFRASI, kır düğünleri için de müşterilerinin ihtiyaçlarına cevap verebiliyor. Nezih bir ortamda, enfes lezzetlerle misafirlerinizi kır düğünü, özel günler ve toplantılarınızda ağırlamak için Kocaeli’deki en uygun adreslerden birisi ÇADIR KANDIRA SOFRASI. 

Lezzet DuraĞiniz Otantik Ortamda Eşsiz Lezzetler